بانوان کونگ فوتوآی افغانستان نایب قهرمان مسابقات آسیایی در مشهد شدند

22:38:51 - 1396/09/19
b

تهران/ خبرفوری/ دومین دوره رقابت ‌های آسیایی کونگ فو توآی بانوان، صبح امروز در سالن شهید بهشتی مشهد با حضور ورزشکاران ۱۳کشور آغاز شد و ظهر امروز با نایب قهرمانی تیم ملی افغانستان در بخش انفرادی و تیمی به پایان رسید.

در این رقابت‌ ها تیم‌ هایی از کشورهای ایران، اردن، افغانستان، ازبکستان، اندونزی، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، تایلند، مالزی، قزاقستان، قرقیزستان و عراق حضور داشتند.

این رقابتها در سه وزن منفی ۵۴، منفی ۵۸ و منفی ۶۶ برگزار شد که در وزن منفی ۵۴ کژال بختیاری از ایران اول و نیلاب آشوری از افغانستان دوم شد و متمایل رابیووا از ازبکستان و دایانا کال دی بوکوا از قزاقستان به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

در وزن منفی ۵۸ کیمیا مشعوف از ایران به مقام اول و ثریا عطایی از افغانستان به مقام دوم رسید و معروف ایکرا از پاکستان و ماچادا رولا پادری از اندوزی به طور مشترک سوم شدند.

در وزن منفی ۶۶ نیز سمیه زند عطایی از ایران اول و زهرا داوودی از افغانستان دوم شد و سایدووا سایورا از تاجیکستان و اورایا چزومن از تایلند به طور مشترک سوم شدند.

در بخش تیمی نیز ایران با کسب سه مدال طلا اول شد، افغانستان با به دست آوردن سه مدال نقره به مقام دوم رسید و پاکستان هم با کسب یک مدال برنز و یک مقام پنجمی در رتبه سوم تیمی جای گرفت.

تعداد نظرات : 0

ارسال نظر

شبکه های اجتماعی